Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Весілля Алени Водонаєвої правда чи ні?

Весілля Алени Водонаєвої правда чи ні?

 8-11-2015, 20:30       Marianna_777       956     
Палкі прихильники і анти фанати з однаковим запалом обговорюють можливе одруження телеведучої та екс-учасниці "Дома-2» Олени Водонаєвої. Її останній роман з татуювальником Антоном Коротковим нібито повинен вилитися в створення сім'ї. Передає glamurchik.org з посиланням на starhit.ru

Весілля Алени Водонаєвої правда чи ні?

Любовні стосунки з Коротковим Водонаєва почала минулої весни - незабаром після таємничого розставання з автогонщиком Артемом Маркеловим. Молодий чоловік згодом вельми невтішно відгукувався про свою знамениту коханку, але Альона горювала надовго: розрада знайшась в обіймах Антона Короткова, який молодший Водонаєвої на кілька років. Спочатку свого коханого зірка ретельно приховувала: користуючись своїм улюбленим прийомом, публікувала в «Інстаграме» лише фрагменти, а не повні фото хлопця. Але Короткова незабаром вирахували по татуюваннях, і пара почала офіційно виходити в світ разом. Дебютом цього союзу стало весілля Ксенії Бородіної, де Олена і Антон позували журналістам вдвох. А кількома днями раніше, на дівич-вечорі, Водонаєва вже називала Короткова своїм нареченим і покинула свято у фаті, будучи повезена кавалером в ніч на мотоциклі.

Події розвивалися стрімко, і вже наприкінці липня Олена Водонаєва натякнула: весілля не за горами. У тому, що знову перебуває в статусі нареченої, дівчина зізналася своїм прихильницям «ВКонтакте». А потім ситуація остаточно заплуталася - багато в чому завдяки тому, що самана наречена, сплела цілу мережу натяків і інтриг.

Кільця на пальцях солодкої парочки з'явилися ще в липні, незадовго до відльоту Водонаєвої в США. Обручки вони чи ні - Олена не зізнавалася, зате публічно в соцмережах просила свою родичку заїхати в загс за якимсь документом. Телеведучу навіть поспішили звинуватити у фіктивному шлюбі - мовляв, придбала статус заміжньої, щоб було легше отримати американську візу. Але до Каліфорнії Алена полетіла з сином Богданом, і, будучи на відпочинку, лише натякала на віртуальний інтим з обранцем.
Повернувшись, Альона возз'єдналась з Антоном далеко не відразу, давши привід думати, що стосунки завершилися. Але незабаром пішла друга хвиля весільних чуток, вміло підігріта головною героїнею цієї історії.

Весілля Алени Водонаєвої правда чи ні?

Для початку - святкування дня народження Короткова в Амстердамі і знову фото з кільцями. Далі більше: знімок в образі нареченої, без вказівки деталей. Таємниця швидко розкрилася. Мова йшла лише про фотосесію у відомих столичних фотографів: до Олени Водонаєвої в білій сукні вже позували Віра Брежнєва і Рита Дакота, які, до слова, дійсно встигли побувати в загсі зовсім недавно. Не на користь доконаного одруження говорив і той факт, що в момент, коли Олена приміряла жаданий наряд, її найдорожчі люди - мама і син - були далеко, перебуваючи на відпочинку в Криму. Навряд чи сім'я проігнорувала б настільки значний привід, май він місце в реальності.

Весілля Алени Водонаєвої правда чи ні?

Цікаво, що подруги Олени воліють ніяк не коментувати ймовірність швидкого весілля, або зовсім не володіють інформацією з цього приводу. Сама ж Олена, пожинаючи плоди запущеної нею ж самої хвилі чуток і домислів, зображує зірку, порядком роздратованою від уваги преси, про що і пише у своєму «Інстаграмі». Але чи так все насправді, і для чого знадобився весь цей весільний переполох? Адже зовсім недавно Водонаєва говорила, що заміж більше не піде.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...