Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » В мережі може з'явитися відео секс-скандалу Шакіри і Жерара Піке

В мережі може з'явитися відео секс-скандалу Шакіри і Жерара Піке

 20-11-2015, 15:00       Marianna_777       1047     
Останнім часом всі згадки про сім'ю Шакіри і Жерара Піке в пресі зводяться виключно до їх чергового появи на публіці в компанії чарівних синів. Проте днями виникли чутки про те, що в мережі ось-ось буде оприлюднено відео відвертого змісту за участю зоряної пари. Передає glamurchik.org з посиланням на elle.ru

В мережі може з'явитися відео секс-скандалу Шакіри і Жерара Піке

Шанувальники співачки і футболіста розділилися на два табори: одні не втомлюються обурюватися безтактністю і відвертим нахабством шантажистів, які, за чутками, вимагають від зірок виплати нечуваної суми грошей; інші також викривають негідників, але в глибині душі все-таки сподіваються хоч краєм ока глянути на романтичну ідилію Шакіри і Піке.

В мережі може з'явитися відео секс-скандалу Шакіри і Жерара Піке

Перемогли перші: представники футболіста виступили з офіційною заявою про те, що все це чистої води вигадки і ніякого шантажу, так само як і самого відео, не було і, загалом-то, бути не може.

Незаконна публікація відео сексуального характеру за участю зірок першої величини - часта практика в західному шоу-бізнесі. Так, жертвами витоку пікантних кадрів в інтернет в різний час ставали Періс Хілтон, Памела Андерсон, Кім Кардашьян та навіть російська телеведуча Ксенія Собчак.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...