Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

Софія Вергара вагітна?

 25-11-2015, 18:30       Marianna_777       1042     
Весілля Софії Вергара і Джо Манганьєлло стала одним з найбільш очікуваних та яскравих подій року, що минає. Зіркова пара почала підготовку до радісної події ще цього літа, а в минулі вихідні нарешті обмінялася клятвами вірності. Привітати молодих зібралося близько 400 осіб, деякі з яких з великим задоволенням спілкувалися з журналістами, коментуючи саме торжество і ... вагітність нареченої. Передає glamurchik.org з посиланням на elle.ru

Софія Вергара вагітна?

Так, за визнанням запрошених, Вергара за весь час святкування жодного разу не доторкнулася до келиха з алкоголем, хоча актриса завжди любила випити. «Або Софія вирішила підтримати свого новоспеченого чоловіка, який більше 12 років тому повністю відмовився від алкоголю, або ж вона просто вагітна», - міркували гості вечора.

Софія Вергара вагітна?

Близькі до пари джерела також повідомили, що 38-річний Манганьєлло вже давно мріє про дітей: для актора цей шлюб стане першим, а ось Софія вже виховує 23-річного сина Маноло.
43-річна актриса також не раз зізнавалася, що хоче якомога швидше створити сім'ю з Манганьєлло: «Джо молодше, ніж я, і у нього ніколи не було дітей. Тому я відразу сказала йому, що нам варто скоріше вирішити це питання, тому що я не хочу в 50 років опинитися з немовлям на руках ».

Софія Вергара вагітна?

На даний момент цікаве положення Вергари поки ще непомітно. Але, як відомо, немає диму без вогню. А отже, цілком можливо, що зовсім скоро ми отримаємо офіційне підтвердження про вагітність актриси.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...