Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Райан Гослинг зіграє астронавта Ніла Армстронга

Райан Гослинг зіграє астронавта Ніла Армстронга

 28-11-2015, 10:30       Marianna_777       1049     
Ходять чутки, що зірка фільму «Щоденник пам'яті» зніметься у фільмі про життя Ніла Армстронга. Зовсім недавно компанія Universal оголосила про відновлення роботи над біографічною картиною про першу людину на Місяці. Передає glamurchik.org з посиланням на elle.ru

Райан Гослинг зіграє астронавта Ніла Армстронга

Вперше про це заговорили ще в 2008 році, але потім проект був заморожений. І ось через сім років продюсери запропонували зіграти роль легендарного астронавта Райану Гослінгу. В якості режисера був запрошений автор фільму «Одержимість» Дем'єн Шазелл, що отримав відразу п'ять номінацій на торішньому «Оскарі».

Райан Гослинг зіграє астронавта Ніла Армстронга

Треба відзначити, що це не перша спільна робота Гослінга і Шазеллі: в липні наступного року на екрани виходить мюзикл «Ла Ла Ленд», де актор зіграв одного з головних персонажів. До речі, заради участі в цьому проекті Райану навіть не довелося брати додаткові уроки з вокалу. Нагадаємо, у зірки є власний музичний колектив Dead Man's Bones, де він виступає в ролі соліста.

Райан Гослинг зіграє астронавта Ніла Армстронга

В основу фільму з робочою назвою «Перший чоловік: Життя Ніла Армстронга» буде покладена біографія, написана істориком Джеймсом Р. Хансеном. Так що можна не переживати з приводу достовірності фактів: автор особисто зустрічався з Армстронгом і мав необмежений доступ до документів NASA.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...