Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Анна Седакова розповіла про свій колишній шлюб

Анна Седакова розповіла про свій колишній шлюб

 29-11-2015, 10:30       Marianna_777       1382     
Екс-віагрянки Анна Седокова двічі офіційно була заміжня. Кожному зі своїх чоловіків співачка народила по дочці, проте сімейні відносини так і не склались. І якщо з першим чоловіком, Валентином Белькевичем, артистка після розлучення не підтримувала ніяких стосунків, то з другим, Максимом Чернявським, Седокова і зараз відмінно спілкується. Передає glamurchik.org з посиланням на starandstar.ru

Анна Седакова розповіла про свій колишній шлюб

Максим, який більшу частину часу проводить в Лос-Анджелесі, займається вихованням обох дочок Анни. У інстаграмі Чернявського постійно можна побачити фотографії дівчаток, причому фантазії чоловіка вистачає на те, щоб кожен раз влаштовувати дітям якийсь сюрприз.

Анна Седакова розповіла про свій колишній шлюб

Коли згадують про шлюб Анни і Максима, часто відзначають, що їх союз виявився невдалим. Співачку обурює така постановка питання. В одному зі своїх недавніх інтерв'ю Седокова розповіла, що вважає свої відносини з другим чоловіком вдалими:

"... У нас був вдалий шлюб - ми прожили кілька чудесних років, були закохані одне в одного, у нас народилася чудова дочка. І те, що ми мирно зуміли розлучитися і після розлучення продовжуємо нормально спілкуватися, - щастя. Мені здається, треба вміти рухатися вперед самому і бути здатним відпустити іншу людину, якщо він зрозумів, що йому з вами не по дорозі".
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...