Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Алекс Петтіфер розповів про давні конфлікти з Татумом Ченнінгом

Алекс Петтіфер розповів про давні конфлікти з Татумом Ченнінгом

 2-12-2015, 15:00       Marianna_777       924     
Колись колеги по знімальному майданчику картини "Супер Майк" (Magic Mike) 2012 Алекс Петтіфер і Ченнінг Татум навряд чи забудуть той час, коли працювали пліч-о-пліч і щільно спілкувалися поза роботою. 25-річний Алекс Петтіфер, який зіграв у картині підопічного героя Ченнінга, зізнався в одному з інтерв'ю, що чутки про взаємної неприязні акторів - не така вже вигадка:

Алекс Петтіфер розповів про давні конфлікти з Татумом Ченнінгом

"Це правда, Ченнінг Татум мене недолюблює - і цілком заслужено".

Актор розповів, що через свою репутації "поганого хлопця" на зйомках картини не знав, як поводитися, щоб не погіршити ситуацію:

"Мені було страшно навіть сказати що-небудь зайве. У результаті в перервах між зйомками я волів просто сидіти в кутку і слухати музику, щоб мені не приписали чогось новенького. Через усе це я відчував себе дуже невпевнено".

Алекс Петтіфер розповів про давні конфлікти з Татумом Ченнінгом

"Все це лише посилило мою репутацію - мене раптом, крім іншого, назвали ще й зазнайкою - мовляв, я вважаю себе краще інших. Це не правда. Я просто дуже сильно нервував і боявся бути собою, так що не розлучався з образом свого героя".


Ситуація стала ще гірше після того, як Алекс не зміг внести орендну плату за квартиру, яку знімав у друга Ченнінга. Алекс послався на алергію і переїхав.

"Відразу після цього я отримав гнівного листа від Ченнінга з абсолютно справедливими претензіями. Він писав: "Не обманюй мого друга. Ти повинен йому гроші. Так що внеси плату. Не будь клоуном". Я тут же відповів йому електронною поштою: "Ти міг би спробувати увійти в моє становище і спробувати зрозуміти мене" і таке інше".

Мене почали переслідувати за борг, на що моєю реакцією було: "Та що таке гроші! Життя - набагато більше, ніж гроші. Я не збираюся платити". Адже я насправді повинен був внести плату, хоча тоді думав, що він просто шукав привід, щоб продемонструвати мені свою антипатію.

Алекс Петтіфер розповів про давні конфлікти з Татумом Ченнінгом

З тих пір Алекс подорослішав:

"Що ж, я дійсно тоді вчинив неправильно. Але зате набув досвіду. Ченнінг справив на мене величезний вплив, тому що ця ситуація поклала кінець моєї інфантильності і безвідповідальності і допомогла подорослішати.Це був неймовірний досвід - спілкуватися з ним і навіть працювати на одному знімальному майданчику. Я б ніколи не проміняв це ні на що інше".
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...