Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ірина Шейк знайшла заміну Кріштіану Роналду (фото)

Ірина Шейк знайшла заміну Кріштіану Роналду (фото)

 26-09-2014, 11:11       glamur       3037     
Ірина Шейк знайшла заміну Кріштіану Роналду (фото)


І знову знаменита пара Кріштіану Роналду та Ірина Шейк дали привід для пліток. За останніми даними засобів масової інформації, виникли чутки про швидкий розрив гарної пари. Шанувальники заговорили про розлад у стосунках молодої моделі та футболіста.

Показово те, що на червоній килимовій доріжці, російська модель з'являється зі своїми партнерами по кінофільму "Геракл". Так само Ірина з'являлася у компанії з модним агентом Алі Кавуссі. Шанувальники Ірини та Кріштіану більше не милуються їх спільними фотографіями.

Напевно, Кріштіану Роналду зайнятий своєю прямою діяльністю на футбольному полі, де він з успіхом заробляє мільйони доларів. Ірина ж, навпаки, сильно захопилася у компанії свого агента. Безліч раз вона була помічена в обнімку із ним. Раз по раз, Ірина тримається з ним за руку і неоднозначно кладе голову на мужньо підставлене плече агента. Привід для ревнощів безсумнівно є.

Одним із подібних знімків можна помилуватися в Instagram. Ірина особисто розмістила провокаційне фото на своїй сторінці. Шанувальники Кріштіану негайно відреагували на цю провокацію. Відразу ж послідували множинні коментарі на тему Ірини та Алі. Роналду утримується від будь-яких пояснень, вважаючи за краще радувати шанувальників своїми фотографіями.

Ірина Шейк знайшла заміну Кріштіану Роналду (фото)


Можливо розлад пішов на тому грунті, що Ірина мріє про заміжжя та дітей. Про це вона відверто ділилася з пресою. Роналду не розділяє бажань Ірини. Він, вже маючи одну дитину, не хоче пов'язувати свою долю з російською моделлю. Футболіст не приховує своїх намірів.

Папараці вже публікували знімки, де Ірина Шейк виходить у світ зі своїм агентом. Подібні виходи були вже неодноразово. Їх навіть помічали на спільному відпочинку. Чи можна із цих знімків і публікацій жовтої преси судити про інтимні стосунки моделі з Кавуссі, невідомо. На заході нерідко менеджери супроводжують своїх підопічних на відпочинку.

За словами преси, Ірина Шейк вперше прикрасила своє тіло тату. Це може свідчити про кардинальні зміни у житті молодої моделі. Можливо, це майбутній офіційний розрив з Кріштіану Роналду. Сама зірка поки ніяк не прокоментувала зміни у своєму особистому житті.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...