Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Гвінет Пeлтроу продовжує контролювати Кріса Мартіна

Гвінет Пeлтроу продовжує контролювати Кріса Мартіна

 27-09-2014, 12:13       o_sem       1044     
Гвінет Пeлтроу продовжує контролювати Кріса Мартіна


Не дивлячись на те, що акторка і музикант вже, напевно, вирішили, що вони розходяться, владна Гівнет все ще намагається контролювати Кріса. І це не дивлячись на те, що не тільки Мартін знайшов собі нову пару – виконавицю головної ролі у «Голодних Іграх» Дженіфер Лоуренс, а й Пелтроу, за чутками, вже не самотня і зустрічається з творцем відомого телевізійного серіалу «Хор» Бредом Фалчуком.

Джерела, наближені до Гвінет, стверджують, що акторка не може відмовитися від контролю над своїм вже майже колишнім чоловіком. Вона вважає, що Кріс занадто мало приділяє уваги їхнім дітям Мойсею і Епл. Прикриваючись таким приводом, зірка розписала увесь день Кріса таким чином, щоб на зустрічі з Дженіфер йому залишалися лічені хвилини.

Тепер музикант має розриватися між своїми дітьми, колишньою дружиною і новою коханою. Звісно, таке положення йому дуже не подобається.
А ось кому насправді не позаздриш, так це самій Лоуренс – вона опинилася між двома вогнями. Хоча вона і у курсі стосунків Кріса і Гвінет, і начебто нічого не мала проти цього.

Гвінет Пeлтроу продовжує контролювати Кріса Мартіна


Сподіваймося, що любов Гвінет до контролю не зіпсує початку нових романтичних стосунків, як собі, так і своєму колишньому чоловікові.

Гвінет Пeлтроу продовжує контролювати Кріса Мартіна
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...