Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Шлюбний контракт Анджеліни Джолі і Бреда Пітта.

Шлюбний контракт Анджеліни Джолі і Бреда Пітта.

 28-09-2014, 21:17       o_sem       1603     
Шлюбний контракт Анджеліни Джолі і Бреда Пітта.


Відомі актори Анджеліна Джолі і Бред Пітт вирішили потурбуватися про своє майбутнє і майбутнє своїх дітей. З джерел, близьких до зіркової пари, стало відомо, що окрім того, що вони одружилися, пара ще й підписала шлюбний контракт. Сам факт складання контракту не викликав подиву. Більш цікаві конкретні пункти, які в себе включає цей контракт. Зокрема, подружжя старанно і чітко розділило майно, яке належало кожному з них до одруження.

Шлюбний контракт Анджеліни Джолі і Бреда Пітта.


Але найбільший подив суспільства викликав пункт про заборону зрад, адже саме зі зради і почалися стосунки Анджеліни і Бреда. Нагадаємо, що пара познайомилася на зйомках фільму «Містер і місіс Сміт», де вони закрутили службовий роман. У цей час Бред Пітт знаходився в офіційному шлюбі ще з однією відомою акторкою Дженіфер Еністон. Тепер же, якщо п’ятдесятирічний Бред вирішить зрадити своїй, вже офіційній дружині, він втратить право опіки над усіма шістьма дітьми пари, і повинен буде виплатити постраждалій стороні, тобто Анджеліні, доволі солідну суму. Цікаво, що зрада Джолі ніяк не описана у контракті.

Шлюбний контракт Анджеліни Джолі і Бреда Пітта.


Окрім шлюбного контракту, зірки також склали заповіт, який гарантує їхнім дітям повне забезпечення. Також у заповітах акторів прописані відрахування у різноманітні благодійні фонди і сиротинці, звідкіля вони усиновлювали їхніх прийомних дітей.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...