Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Наомі Кемпбелл змінює професію

Наомі Кемпбелл змінює професію

 3-10-2014, 05:30       o_sem       1285     
Наомі Кемпбелл змінює професію


Відома топ модель, легенда модного бізнесу - Наомі Кемпбел, вирішила розширити свій робочий профіль. Тепер вона хоче спробувати себе в акторстві.

Стало відомо, що супермодель отримала роль у новому серіалі "Empire". Це хіп-хоп драмма, яка прийдеться до смаку всім тим, хто полюбляє цей стиль музики, а також просто любителям якісних серіалів. "Empire" збирається випустити канал Fox, який запам’ятався серіаломанам значною кількістю цікавих багатосерійних стрічок. За чутками, Наомі дісталася роль такої собі Камілли – це «спокуслива жінка, яку втягнули у таємничу аферу». Нічого більш докладного щодо цієї ролі представники каналу поки що не заявляють. Зазначимо, що Наомі – не єдина модель, яка вирішила знайти додаткове джерело прибутку. Багато моделей паралельно працюють ведучими, акторками, дизайнерами.

Наомі Кемпбелл змінює професію


За сценарієм, події серіалу зав’язуються навколо можливого спадкоємця екранного батька Наомі. Відомо, що його роль виконає актор Брашер Грей.
Перша пілотна серія з’явиться у ефірі на початку майбутнього року. Від того, які відгуки серіал отримає, керівництво вирішить чи має сенс продовжувати зйомки. Сподіваймося, що Наомі зможе гідно виступити у ролі акторки і не розчарує своїх фанатів і глядачів серіалу.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...