Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » У Дженніфер Лоуренс стосунки з Дарреном Аронофскі?

У Дженніфер Лоуренс стосунки з Дарреном Аронофскі?

 28-03-2016, 14:03       alopexana       4305     

У Дженніфер Лоуренс стосунки з Дарреном Аронофскі?

 

У січні Дженніфер Лоуренс була затверджена на роль в новому фільмі Даррена Аронофскі, у якого до цих пір немає робочого назви. Так званий Untitled Darren Aronofsky Project (2017) поки відомий як "фільм про парі, чиї взаємини піддаються серйозному випробуванню, коли в їх будинок прибувають непрохані гості, що порушують звичний порядок їх життя". Сценарій Аронофскі вже написав, а зйомки, наскільки відомо, то вже почалися, то почнуться найближчим часом

Так чи інакше, інсайдери повідомляють, що вже на етапі обговорення сценарію між 25-річної Дженніфер Лоуренс і 47-річним Дарреном Аронофскі почався флірт:

Вони почали фліртувати, і незабаром флірт вже переріс у щось більше. Тепер їхні стосунки цілком серйозні. Все на знімальному майданчику тільки й говорять, що про них. Дженніфер і Даррен думають, що і вдалося обвести всіх навколо пальця, але не тут-то було!

У Дженніфер Лоуренс стосунки з Дарреном Аронофскі?

 

А чому б і ні? Про розлучення Даррена з Рейчел Уэйц стало відомо ще в 2010-му році, після чого почався його роман з Бренді-Енн Мильбрадт з Канади. Та й той вже давно закінчився, судячи з того, що весточек про нього нещодавно немає. І Дженніфер Лоуренс зараз одна після розриву з Крісом Мартіном.

У Дженніфер Лоуренс стосунки з Дарреном Аронофскі?

 

Отже, що ми маємо: два самотніх серця на одному знімальному майданчику. Ну що може їм може завадити, якщо на різницю у віці вони так не звертають уваги? Тому не здивуємося, якщо чутки виявляться правдою. Зрештою, ось свіжі фото Дженніфер з Нью-Йорка, А хто ще живе в Нью-Йорку? Правильно! Даррен Аронофскі! Хм.. Ну і ще вісім з половиною мільйонів людей.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!



Загрузка...