Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Леа Сейду стане героїнею Бондіани

Леа Сейду стане героїнею Бондіани

 11-10-2014, 21:01       o_sem       1118     
Леа Сейду стане героїнею Бондіани


Вже впродовж декількох місяців у пресі періодично з’являються чутки про те, що французька акторка Леа Сейду виконає одну з ролей у продовженні легендарного фільму про Джеймса Бонда. Під час останнього свого інтерв’ю, акторка зазначила, що не має ніякого відношення до цього проекту і навіть переговорів щодо нього не було. Та ось, достовірні інсайдерські джерела Daily Mail розповіли, що насправді акторка вже затверджена і вже у грудні приступить до зйомок. Таку різницю у інформації можна пояснити тим, що зйомки фільмів про Джеймса Бонда завжди були оточені таємничістю, тож, цілком можливо, що акторка навмисно заплутує журналістів.

Леа Сейду стане героїнею Бондіани


За чутками, Леа дісталась роль першого плану – «femme fatal». Чи буде це роль «дівчини Бонда», яка вже стала обов’язковим елементом кожного фільму цієї франшизи, чи ні, поки що не відомо.

Нагадаємо, що це буде вже двадцять четверта картина Бондіани. У різні роки головні ролі у фільмах виконували найбільш помітні і цікаві актори того часу, і після прем’єри вони ставали надзвичайно популярними і затребуваними. Вже напевно відомо, що у новому фільмі про Джеймса Бонда приймуть участь Деніел Крейг, що як і завжди виконає роль агента 007, Рейф Файнс, Бен Уішоу і Наомі Харіс.

Леа Сейду стане героїнею Бондіани
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...