Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Дженіфер Еністон виходить заміж

Дженіфер Еністон виходить заміж

 25-10-2014, 15:00       o_sem       2719     
Дженіфер Еністон виходить заміж


У мережі з’явилася інформація про те, що пара Дженіфер Еністон і Джастін Теру нарешті визначили дату свого весілля. Нагадаємо, що Джастін освідчився Дженіфер ще у серпні 2012 року. Після цієї події всі очікували швидкого весілля, проте, місяці йшли, а пара ніби нічого і не збиралася робити.

Журналісти вже почали сумніватися у тому, чи відбудеться ця довгоочікувана подія. За два роки вони вже встигли неодноразово розлучити пару, а потім знову її звести. Дженіфер і Джастін, здається, вирішили повністю ігнорувати всі «новини» стосовно своїх стосунків.

У своєму останньому інтерв’ю, Джастін розповів, що не бажає одружуватись на Дженіфер тільки тому, що «прийшов час» і не хоче дозволяти таблоїдам розпоряджатися своїм життям. Схоже, його кохана повністю його в цьому підтримує.

Але як би вони не намагалися приховати цю новину, інсайдери повідомляють, що вже найближчим часом відбудеться таємне весілля і скромна вечірка у вузькому колі друзів. Для пари важливо, щоб це свято стало інтимним і особливим, щоб воно повністю належало тільки їм і їх найближчому оточенню, а не всьому світові. Що ж, це їхнє право. А ми просто побажаємо їм сімейного щастя і довгого кохання.

Дженіфер Еністон виходить заміж

Дженіфер Еністон виходить заміж
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...