Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Мері-Кейт Олсен вийшла заміж?

Мері-Кейт Олсен вийшла заміж?

 4-11-2014, 10:00       o_sem       1957     
Мері-Кейт Олсен вийшла заміж?


Трохи більше місяця тому в пресі почали з’являтися натяки про те, що одна із сестер Олсен вийшла заміж. Не дивлячись на те, що офіційного підтвердження все ще немає, у журналістів знайшлися докази того, що таємне весілля все ж відбулося.

По-перше, нещодавно папараці вдалося сфотографувати Мері-Кейт і Олів’є Саркозі під час прогулянки у парку з класичними обручками на безіменних пальцях лівих рук.

Мері-Кейт Олсен вийшла заміж?


Але, основним доказом журналістів стала інформація від інсайдера, який є доволі близьким до пари. Він стверджує, що сама церемонія була зовсім не великою.

Присутніми були тільки найближчі друзі та родичі. А тепер пара вперто працює над тим, щоб сім’я розширилася й у їхньому будинку зазвучав дитячий сміх.

Якщо ця інформація відповідає дійсності, то для Мері-Кейт цей шлюб стане першим, а для звідного брата колишнього президента Франції, вже другим. Від першого у Олів’є залишилося двоє дітей – чотирнадцятирічний син Жюльєн і одинадцятирічна донька Марго, з якими Мері-Кейт доволі швидко знайшла спільну мову.

Мері-Кейт Олсен вийшла заміж?


Нагадаємо, що вже два роки акторка, модельєр Мері-Кейт зустрічається з Олів’є Саркозі. Їх стосунки не публічні, хоча вони періодично з’являються разом на різноманітних заходах, а також папараці періодично фіксують їхні спільні прогулянки, вони обидва воліють не розповідати про своє особисте життя.

Мері-Кейт Олсен вийшла заміж?
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...