Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кіра Найтлі вагітна? (фото)

Кіра Найтлі вагітна? (фото)

 4-11-2014, 16:00       o_sem       2192     
Кіра Найтлі вагітна? (фото)


У засобах масової інформації ширяться чутки про те, що двадцяти дев’ятирічна акторка Кіра Найтлі і її чоловік Джеймс Райтон чекають на первістка. Головною причиною для виникнення подібних чуток стала зміна Кірою стилю одягу.

Зазвичай, ця красуня полюбляла похизуватися своєю осиною талією та продемонструвати свою чудову підтягнуту фігуру. Проте, останнім часом, за нею цього не помічають. На всіх фото, зроблених папараці, важко навіть розгледіти де у зірки талія. Звісно, можливо вона просто трохи поповніла, і не хоче засмучувати своїх прихильників, але, пам’ятаючи про її від природи струнку фігуру, важко в це повірити. Тож, дивлячись на широкі светри Кіри, можна дійти до висновку, що зірка все ж таки вагітна.

А останньою краплею стала поява Кіри на дні народження Маріо Тестіно. Для ювілею відомого фотографа, акторка обрала елегантну сукню білого кольору вільного крою. Проте, не достатньо вільного, щоб приховати кругленький животик Кіри, який фотографам вдалося зняти з декількох ракурсів.

Тож, майже всі сумніви відпали. Схоже, що пара Кіра і Джеймс все ж таки чекають на первістка, з чим ми їх і хочемо привітати. Залишається лише дочекатися офіційної заяви від представників акторки, щоб всі сумніви остаточно розвіялися.

Кіра Найтлі вагітна? (фото)

Кіра Найтлі вагітна? (фото)

Кіра Найтлі вагітна? (фото)

Кіра Найтлі вагітна? (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...