Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Дженіфер Лоуренс відвідала Кріса Мартіна

Дженіфер Лоуренс відвідала Кріса Мартіна

 4-11-2014, 22:00       o_sem       1695     
Дженіфер Лоуренс відвідала Кріса Мартіна


На початку цього тижня стало відомо, що відома акторка Дженіфер Лоуренс і відомий співак Кріс Мартін, все ж таки вирішили розійтися. До цього, протягом тижня, у засобах масової інформації обговорювався можливий розрив між зірками. А тепер, Дженіфер знову навідалася до свого, тепер уже екс-бойфренда, додому. Папараці вдалося зняти, як акторка зайшла до будинку Кріса, і провела там декілька годин. Проте, вийшла з будинку не одна, а з пакунками у руках.

Виявилося, що акторка приїхала до свого колишнього не задля того, щоб помиритися. Вона просто вирішила забрати свої речі, а також поговорити з Мартіном, і вибачитися перед ним за однобокі світлини їх розставання у пресі. Про це заявив інсайдер із близького оточення акторки. Схоже, що вони розійшлися, але залишилися друзями, і не тримають зла один на одного. Принаймні, з будинку співака дівчина вийшла у доброму настрої і, майже одразу після цього, поїхала на вечірку присвячену Хеллоуіну.

Зазначимо, що колишня дружина Кріса - Гвінет Пелтроу, не оминула нагоди прокоментувати розлучення свого колишнього з новою пасією. Вона заявила, що впевнена, у всьому винна доволі велика різниця у віці акторки і співака, яка складає тринадцять років (Дженіфер – двадцять чотири, Крісу – тридцять сім).

Дженіфер Лоуренс відвідала Кріса Мартіна
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...