Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Тейлор Свіфт помирилася з колишнім

Тейлор Свіфт помирилася з колишнім

 25-11-2014, 19:00       o_sem       944     
Тейлор Свіфт помирилася з колишнім


Не дивлячись на свої статки і численні армії фанатів, навіть зірки світового масштабу не застраховані від прикрих розставань і скандалів у особистому житті. Вони також сваряться зі своїми половинками, ображають і ображаються, а також страждають від всього цього. Так, двадцяти чотирьох річна співачка Тейлор Свіфт і двадцятирічний учасник групи One Direction Гарі Стайлз розійшлися дуже скандально.

Нагадаємо, що пара почала свої стосунки ще у 2012 році, а вже у 2014 році вони розірвали стосунки. При чому, зробили це гучно і скандально. Про те, що Тейлор і Гарі вже не разом, знали, мабуть, всі, хто хоч трохи цікавиться шоу-бізнесом. Тоді було сказано багато слів, зокрема, Тейлор стверджувала, що більше ніколи не буде спілкуватися колишнім хлопцем.

Проте, нещодавно з’явилася інформація з надійного джерела з оточення співачки, що Тейлор і Гарі все ж таки помирилися. Стверджується, що Свіфт розповіла вже всім своїм друзям, про те, що вона зі Стайлозом віднині друзі. Офіційно ж, співачка ще нічого не підтвердила. Хоча, у інтерв’ю нещодавно натякнула, що, після того як вона передивилася своє ставлення до стосунків і романів, збирається налагоджувати взаємовідносини із своїми колишніми. Зокрема, і з Гарі, у тому числі.

Тейлор Свіфт помирилася з колишнім

Тейлор Свіфт помирилася з колишнім
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...