Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Дженіфер Лоуренс зустрічається з Ліамом Хемсвортом?

Дженіфер Лоуренс зустрічається з Ліамом Хемсвортом?

 27-11-2014, 19:00       o_sem       1259     
Дженіфер Лоуренс зустрічається з Ліамом Хемсвортом?


Наразі, по всьому світові гримить прем’єра нового фільму «Голодні ігри: Сойка-пересмішник. Частина І». Актори, які виконали головні ролі у цьому фільмі, подорожують разом зі стрічкою по усьому світу. Але не тільки це змушує суспільство говорити про двох із них. Так, нещодавно у пресі в чергове з’явилися чутки про те, що акторка, яка виконала роль Кітніс, Дженіфер Лоуренс і актор Ліам Хемсворт, який зіграв роль Гейла – коханого і соратника Кінтіс, зустрічаються.

Про це повідомили джерела з близького оточення акторів. Всі ми з вами вже знаємо, що Дженіфер і Ліам близькі друзі. Вони самі неодноразово про це розповідали під час своїх чисельних інтерв’ю. Вони підтримували один одного під час розставань, яких, останнім часом, обом вистачало. Їхні дружні стосунки розвивалися і, схоже, поступово почали переростати у любовні. Принаймні, про це говорять інсайдери. Як вони зазначають, молоді люди вже доволі давно близькі, проте, лише тепер обставини склалися так, щоб вони могли спробувати почати стосунки – наразі і Ліам, і Дженіфер вільні, і не мають ніяких серйозних відносин, що могли б заважати «службовому роману».

Проте, поки що, вони воліють не прискорювати події. Тож, вже скоро побачимо чи справдяться ці чутки і чи стануть Лоуренс і Хемсворт повноцінною парою.

Дженіфер Лоуренс зустрічається з Ліамом Хемсвортом?
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...