Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Сварка Бреда Пітта й Анджеліни Джолі

Сварка Бреда Пітта й Анджеліни Джолі

 28-11-2014, 13:00       o_sem       3149     
Сварка Бреда Пітта й Анджеліни Джолі


Звісно, всім хочеться вірити в існування ідеальних стосунків, прикладом яких могли б стати відомі актори і віднедавно чоловік і дружина Анджеліна Джолі та Бред Пітт. Проте, зірки теж люди і в них також, на жаль, трапляються сварки і непорозуміння.

Нещодавно всі засоби масової інформації облетіла приголомшлива новина: «Бред Пітт йде від Анджеліни Джолі». Спричинила такі чутки сварка пари, яку зняли папараці з журналу In Touch, що відбулася на балконі номеру готелю у Сіднеї, куди подружжя прибуло у рамках промо-туру нового фільму «Нескорений», режисером якої стала Анджеліна. Як видно з фотографій, Бред щось дуже емоційно каже Анджеліні, розмахуючи руками, а Анджеліна, ледве стримуючи емоції, мовчки слухає чоловіка. Після сварки, актор просто вийшов із балкону, а акторка від знервованості, навіть, закурила цигарку. Останній факт не на жарт перелякав всіх прихильників пари, адже акторка з великою увагою ставиться до свого здоров’я і вже давно не палить. Змусити її запалити могло лише щось дуже серйозне.

Очевидець із сусіднього номеру стверджує, що чув, як Бред кричав, і він запевняє, що сварка була дуже сильною. Тож, засоби масової інформації вирішили, що подружжя, певно, розлучається. Вогню у багаття додає і той факт, що після сварки, акторів більше не бачили разом. Вони полетіли із Сіднею різними літаками і, до того ж, Бред не супроводжував дружину на прем’єрі у Лондоні, хоча раніше під час промо-туру постійно був поряд із нею.

Сварка Бреда Пітта й Анджеліни Джолі

Сварка Бреда Пітта й Анджеліни Джолі
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...