Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Джастін Тімберлейк і Джесіка Біль переїжджають?

Джастін Тімберлейк і Джесіка Біль переїжджають?

 3-12-2014, 22:00       o_sem       1303     
Джастін Тімберлейк і Джесіка Біль переїжджають?


Не дивлячись на те, що пара Джастін Тімберлейк і Джесіка Біль продовжують стверджувати, що чутки про те, що Джесіка вагітна – неправдиві, опосередковані докази кажуть про інше. Вже неодноразово у мережі Інтернет з’являлися фотографії папараці, на яких видно, що животик акторки «округлився». А тепер інсайдери натякнули, що пара збирається переїхати з Лос-Анджелесу.

Причиною такого рішення став занадто швидкий темп життя Лос-Анджелесу. Джесіка і Джастін хочуть, щоб їхня майбутня дитина (а можливо і діти) жили у власному будинку, у власному рідному місті й вже точно не хочуть, щоб цим містом став гамірний Лос-Анжелес.

За словами інсайдерів, пара планує переїхати у місто, в якому виріс Джастін. Там паче, що батьки Тімберлейка, як і раніше, живуть там і з задоволенням будуть допомагати молодим батькам. Нагадаємо, що Джастін сам неодноразово розповідав, що своїм щасливим дитинством він завдячує саме тихому плину життя у маленькому містечку. Джесіка також виросла у маленькому містечку, і також мріє щоб її діти виросли не в Голівуді. Адже, на її думку, діти, які живуть у великих містах, не занадто виховані та надзвичайно погано ставляться один до одного. Вона б не хотіла, щоб її дитина росла у такому оточенні.

Джастін Тімберлейк і Джесіка Біль переїжджають?
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...