Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Тейлор Свіфт закохалася?

Тейлор Свіфт закохалася?

 4-12-2014, 15:34       o_sem       1266     
Тейлор Свіфт закохалася?


Західні засоби масової інформації почали тиражувати новину про те, що відома співачка Тейлор Свіфт, нарешті, знову закохалася! До таких висновків журналістів привело останнє інтерв’ю музиканта Мета Хіллі.

У ньому він розповів, що вони зустрічалися якось з Тейлор, обмінялися номерами, поспілкувалися. За його словами: «Це було доволі мило». Він вважає Свіфт надзвичайною, і не шкодує компліментів у її бік. Крім того, прихильники бачили музикантів неодноразово в майках із зображенням обкладинок музичних груп один одного. Тож, логічно було б припустити, що між артистами виникло якщо не кохання, то хоча б - взаємна симпатія.

Варто зазначити, що Тейлор вже протягом багатьох місяців запевняла, що не шукає кохання. Нібито їй сподобалося бути самостійною, незалежною жінкою. Про це вона розповідала у багатьох виданнях, під час свого інтерв’ю. Вона твердо відстоювала думку про те, що успішність жінки ніяк не залежить від успішності її особистого життя.

Тепер, ці новини щодо її нового кохання, серйозно похитнули її авторитет у очах фанатів. Вони розділилися на тих, хто образився на Свіфт за брехню і на тих, хто щиро радіє за улюблену співачку. Що ж, почекаємо доки співачка сама розповість про свої стосунки із Метом, а вже потім зробимо свої висновки.

Тейлор Свіфт закохалася?

Тейлор Свіфт закохалася?
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...