Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кім Кардашьян заздрить сестрі?

Кім Кардашьян заздрить сестрі?

 5-12-2014, 14:58       o_sem       2612     
Кім Кардашьян заздрить сестрі?


Навіть у таких відомих і, на перший погляд, надзвичайно дружніх сім’ях, як сім’я Кардашьян також відбуваються сварки. Виявилося, що відносини Кім Кардашьян і її молодшої сестри Кендал Дженнер з кожним днем загострюються все сильніше.

Популярність молодшої сестри Кендал постійно зростає. Вона приймає участь у модних показах першого ешелону, стає обличчям косметичного бренду, підписує надзвичайно вигідні контракти і постійно з’являється на обкладинках наймодніших журналів. А от кар’єра Кім потроху згасає. Цікавість до неї зникає, і їй потрібно постійно вигадувати все нове і нове для того, щоб підтримувати свою популярність.

За словами інсайдерів, останнім часом, відносини між сестрами надзвичайно загострилися, хоча, Кендал у своєму останньому інтерв’ю розповідала про теплі та щирі взаємовідносини з сім’єю. Кажуть, що Кім трохи заздрить своїй молодшій сестрі, адже ні для кого не секрет, що вона давно мріяла про подіум, проте, поки що не досягла успіху на цьому поприщі.

А Кендал також «підливає масла у вогонь». Чим більше вона набирає популярності, тим більш зверхньо вона ставиться до членів своєї сім’ї. Зокрема, останньою краплею стали її критичні висловювання на адресу сестри щодо її еротичної фотосесії у Papar Magazine. Вона назвала її огидною і дешевою.

Що ж, подивимося, чи вдасться сестрам знайти спільну мову і чи припинять вони свої сварки, адже, все ж таки, вони родичі та раніше були дуже близькими.

Кім Кардашьян заздрить сестрі?


Кім Кардашьян заздрить сестрі?
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...