Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Наомі Уотс на сторінках In Style (фото)

Наомі Уотс на сторінках In Style (фото)

 23-12-2014, 22:30       o_sem       1787     
Наомі Уотс на сторінках In Style (фото)


Наомі Уотс стала головною героїнею модного журналу InStyle. Вона взяла участь у яскравій фотосесії. Основних барв фотографіям надали не яскраві вбрання Наомі, а навколишня обстановка, яка виглядала дещо футуристично. Загалом, світлини вийшли доволі стильними, проте, зовсім не святковими.

У своєму інтерв’ю виданню акторка розповіла про своє ставлення до пластичної хірургії у Голівуді. Виявилося, що Наомі доволі терпима у цьому сенсі. Зокрема, обговорюючи фотографії Рене Зелвегер з церемонії Women in Hollywood, які потрапили під шквал обговорень і критики, Уотс сказала, що її колега виглядає просто надзвичайно гарно.

Проте, сама Наомі стверджує, що не хотіла б вдаватися до послуг пластичного хірурга, адже мріє про природне старіння, благородне та гарне – на її думку. Але у той же час, акторка вважає, що не має права засуджувати тих жінок, які вирішили таким чином допомогти собі виглядати краще. Це їхній вибір і вони мають право на це.

Крім того, Наомі впевнена, що жіноча дружба дійсно існує. І найяскравішим доказом цього вважає свою дружбу з Ніколь Кідман. Зірки дружать вже більше тридцяти років і знають одна про одну майже все. Вони надзвичайно близькі та завжди допомагають одна одній.

Наомі Уотс на сторінках In Style (фото)

Наомі Уотс на сторінках In Style (фото)

Наомі Уотс на сторінках In Style (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...