Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кім Кардашьян і Каньє Уест у спільній фотосесії

Кім Кардашьян і Каньє Уест у спільній фотосесії

 25-12-2014, 22:00       o_sem       2112     
Кім Кардашьян і Каньє Уест у спільній фотосесії


Схоже, що ці двоє вирішили, що не можуть ні на мить покинути перші сторінки відомих глянцевих видань. Тому постійно «підкидають» нам все нові й нові приводи для обговорень. Цього разу привід більш ніж гламурний. Одна з найяскравіших пар Голівуду Кім Кардашьян і Каньє Уест прйняли участь у рекламній фотосесії для відомого бренду одягу Balmain.

Варто одразу визнати, що фотосесія вийшла доволі відвертою. Навіть, не дивлячись на те, що на них було достатньо одягу, вони змогли продемонструвати сексуальність і еротичність майже на кожній світлині. Наразі, на жаль, нам доступні лише декотрі з них, адже рекламна кампанія ще не стартувала у повній мірі. Проте, і того, що бренд виклав у вільний доступ цілком достатньо аби оцінити командну роботу пари.

Звісно, такий ефект - це заслуга не тільки зіркового подружжя, а й усієї команди, яка працювала над створенням фотосесії. Ну і, звісно, головну роль тут відігравав автор світлин – відомий фешн-фотограф, який надзвичайно тонко відчуває кожну свою модель, Маріо Соренті.

Нагадаємо, що нещодавно Каньє виступив на захист своєї дружини, коли ту почали критикувати за аж занадто відверту фотосесію. Тоді репер сказав, що право на самовираження – це для нього головне. І натякнув, що цілком можливо, що у найближчому майбутньому він складе компанію дружині у аналогічній фотосесії. Тож, скоріше за все, це ще не найвідвертіші фотографії пари, які ми побачимо. Що ж, чекатимемо, а поки що роздивимося ті, що вже є в наявності.

Кім Кардашьян і Каньє Уест у спільній фотосесії

Кім Кардашьян і Каньє Уест у спільній фотосесії

Кім Кардашьян і Каньє Уест у спільній фотосесії
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...