Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Рекламна кампанія Coah (фото)

Рекламна кампанія Coah (фото)

 22-01-2015, 22:30       o_sem       842     
Рекламна кампанія Coah (фото)


Промо-кампанія Coah під назвою «Мрійники» з’явилась у мережі інтернет. Головними героями стали музикант Кід Каді й акторка Хлоя Морець.
Знімки робив фешн-фотограф Мікаель Янсон. Він створив серію чорно-білих фото з акторкою і музикантом, які дійсно нагадують якісь дивні мрії – прості й не дуже загадкові. На них зображені люди, які про щось замріялись, про щось своє.

У новій колекції Coah можна побачити різноманітні сумки – різного стилю, різного кольору та різної текстури. Кожний модник чи модниця знайдуть собі щось до смаку в цій колекції. Крім того, різні за стилем сумки дають можливість підібрати щось під будь-який привід – від прогулянки парком разом із друзями, до походу на роботу. Тож, якщо ви вирішили придбати собі щось нове з колекції Coah, то у вас буде лише одна проблема – що вибрати.

Нагадаємо, Хлоя у минулому році стала однією з найзапитаніших молодих акторок. Вона продовжує напружено працювати, проте, запевняє, що вже в свої сімнадцять років чудово розуміє, заробітки і слава - це не найголовніше у житті. Саме тому бренд Coah і запросив її представити рекламну кампанію з чарівливою назвою «Мрійники», адже вона у житті - справжня мрійниця. Представники Coah розповіли, що на їхню думку, Хлоя вільна і спонтанна, легка і повітряна – це чудово помітно навіть на чорно-білих знімках.

Рекламна кампанія Coah (фото)

Рекламна кампанія Coah (фото)

Рекламна кампанія Coah (фото)

Рекламна кампанія Coah (фото)

Рекламна кампанія Coah (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...