Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Весняно-літня колекція Mulberry (фото)

Весняно-літня колекція Mulberry (фото)

 29-01-2015, 21:00       o_sem       1096     
Весняно-літня колекція Mulberry (фото)


Нещодавно, у мережі інтернет з’явились нові світлини із рекламної кампанії весняно-літньої колекції Mulb. Ми очікували побачити у ній відому модель та акторку Кару Делевінь, яка вже не перший рік співпрацює з брендом. Проте, схоже, що Кара вирішила зробити невеличку перерву. А замінити її обрали більш юну колегу і подругу Делевінь - Джорджию Мей Джаггер.

Проте, Кара, все ж таки, має відношення до цієї колекції – вона розробила (разом із дизайнерами бренду) сумку-рюкзак, з якою позує Джорджия на одному зі знімків. Сама Джаггер дуже любить аксесуари «у житті». Проте, до самостійної розробки вона ще не дійшла. Коли журналісти запитали у неї, що можна знайти у її сумочці, то модель надовго замислилась.

«Ну якщо сумка велика, то скоріше за все, там можна знайти мого песика Дейзі, а також я часто вожу з собою фотоапарат. Крім того, я частенько беру з собою в’язання – це моє хобі, воно мене заспокоює. Обов’язково завжди зі мною помада, зволожуючий крем, мій улюблений аромат і вологі серветки». Уявляєте, скільки всього вона щодня носить із собою! Що ж, схоже, що Джорджия – справжня жінка.

Сама колекція Mulb вийшла дуже весняною та легкою. Вона надихає нас на гарний квітково-кокетний настрій, і ми готові до нових пригод. Принаймні, так вважають дизайнери і креатори Mulberry.

Весняно-літня колекція Mulberry (фото)

Весняно-літня колекція Mulberry (фото)

Весняно-літня колекція Mulberry (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...