Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Дрю Беррімор у глянцевому журналі (фото)

Дрю Беррімор у глянцевому журналі (фото)

 29-01-2015, 21:30       o_sem       983     
Дрю Беррімор у глянцевому журналі (фото)


Відома акторка та продюсер Дрю Беррімор з’явиться у новому випуску журналу MORE. Вона прийняла участь у стильній фотосесії, світлини з якої ви тепер можете побачити. Крім того, Дрю розповіла у своєму інтерв’ю про те, що може справжня жінка.

Нагадаємо, що Дрю відома не тільки як акторка, продюсер, модель, креатор парфумів, а ще і як турботлива матуся. Багато жінок дивується, як одна жінка здатна все це встигати. На що Беррімор відповідає:

«Звісно, ви не можете робити все кожну секунду кожного дня. Це взагалі неможливо. Але я точно знаю, що жінки можуть робити абсолютно все, чого вони хочуть, особливо, якщо вони завзято працюють. Ви маєте заслужити це».

Дрю запевняє, вона досягла тих успіхів, які вона має на сьогоднішній день – і це все є результатом наполегливої праці. І вона не перестає працювати над собою. Проте, наразі, основною її метою являється бажання бути найкращою матусею у світі. Тому їй доводиться поки що відмовлятись від акторської кар’єри і від продюсерства також. Тепер вона працює у індустрії краси – створює власні аромати і просуває свій власний б’юті-бренд. Це дозволяє їй жити у режимі звичайної жінки і в результаті – приділяти увагу своїй сім’ї. Хоча вона трохи і сумує за часами постійних перельотів і мандрів, та вона сподівається, що вже через декілька років вона зможе повернутись до акторської кар’єри.

Дрю Беррімор у глянцевому журналі (фото)

Дрю Беррімор у глянцевому журналі (фото)

Дрю Беррімор у глянцевому журналі (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...