Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кеті Перрі на обкладинці Billboard Magazine (фото)

Кеті Перрі на обкладинці Billboard Magazine (фото)

 2-02-2015, 21:00       o_sem       688     
Кеті  Перрі на обкладинці Billboard Magazine (фото)


Вже зовсім скоро відбудеться матч Super Bowl-2015. Це легендарна подія не тільки у світі спорту, а й у культурному житті значної частини планети. Виступ у перерві цієї події – це надзвичайно відповідальна і почесна місія. У цьому році така честь випала Кеті Перрі. З цього приводу відомий журнал Billboard Magazine взяв у неї інтерв’ю і створив тематичну фотосесію.

За словами Кеті, вона надзвичайно пишається тим, що обрали саме її. Проте, вона розуміє всю відповідальність цієї ролі, й намагатиметься максимально виправдати очікування глядачів і організаторів події. Нагадаємо, що в минулі роки на цій сцені виступали такі легенди поп-музики як Мадонна і Бейонсе.
«Всі мене питають, чи буду я хвилюватись перед виступом? Ще б пак, я ж теж людина! А це шоу – найбільше і найбільш значуща подія у моєму житті і в моїй кар’єрі», - поділилась переживаннями співачка.

Поки що невідомо, що саме підготувала Кеті для Super Bowl-2015, весь процес тримається у суворому секреті. Проте, вона сама заявила, що намагатиметься показати все, на що вона здатна на цьому виступі:

«Я хочу продемонструвати найкраще з моєї творчості. Все, що я здобула за ці роки. Це буде фінальний знак оклику всьому, що я зробила. Це як вишенька на торті».

Кеті  Перрі на обкладинці Billboard Magazine (фото)

Кеті  Перрі на обкладинці Billboard Magazine (фото)

Кеті  Перрі на обкладинці Billboard Magazine (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...