Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Нова фотосесія Алесандри Амбросіо (фото)

Нова фотосесія Алесандри Амбросіо (фото)

 11-02-2015, 22:30       o_sem       1248     
Нова фотосесія Алесандри Амбросіо (фото)


Алесандра Амбросіо продовжує працювати, не покладаючи рук. Вона знову і знову з’являється на сторінках модних журналів і рекламних постерах відомих брендів.

Цього разу, одна із найяскравіших янголів Victoria’s Secret стала обличчям нової осінньо-зимової колекції одягу від Dzam. Для цієї фотосесії креативна команда бренду вигадала цікаву та незвичайну ідею. Ні для кого не секрет, що селфі – «самофотографування» себе у дзеркалі – стають все популярнішими і популярнішими. Тисячі дівчат і хлопців по усьому світові щодня роблять десятки власних самофото у своїх найкращих луках. Саме цей модний тренд і використала команда Dzam. Алесандра, ніби просто фотографує себе у новинках бренду. Завдяки цьому фотосесія стала, так би мовити, ближчою до споживача. Ми впевнені, що така ідея подачі прийдеться до вподоби фанам марки.

Нова колекція, точніше те, що ми встигли роздивитись із фотосету Алесандри, цілком слідує модним тенденціям. Класичні поєднання кольорів, шкіряні куртки, ну і звісно, анімалістичний принт у неприродному виконанні (так, на Алесандрі ми бачимо червоні легінси зі зміїним принтом). До речі, звертаємо вашу увагу на правила поєднання подібних речей – у образі має бути тільки один активний елемент одягу, на якому ми робимо акцент, а інші елементи його доповнюють і створюють цілісність образу.

Нова фотосесія Алесандри Амбросіо (фото)

Нова фотосесія Алесандри Амбросіо (фото)

Нова фотосесія Алесандри Амбросіо (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...