Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Піксельна Кім Кардашьян (фото)

Піксельна Кім Кардашьян (фото)

 5-03-2015, 21:30       o_sem       2485     
Піксельна Кім Кардашьян (фото)


Появі скандальної діви Кім Кардашьян на сторінках модних журналів вже давно нікого не дивує. У наступному місяці ми побачимо її доволі не звичній фотосесії. Вона не стільки «сексуальна», скільки забавна. У новому номері Adweek декораціями для Кім служили стильні і милі пікселі.

Але не це все, чим нас порадувала Кардашьян. Вона також дала інтерв’ю журналісту видання. Зокрема, вона запевнила, що її сім’я абсолютно нормально і нічим не відрізняється від всіх інших. Єдине, що вирізняє сімейство Кардашьян-Дженнер – це дружність всіх членів сімейства, які готові допомогти один одному навіть у найскладніших ситуаціях. Що ж, про дружність Кардашьянів і дійсно ходять легенди, але й «звичайною» її навряд чи може хоч хтось назвати, чи не так?

А от щодо соціальних мереж, то Кім лукавити не стала.

«Соціальні медіа відіграють величезну роль у моєму житті і навіть кар’єрі. Але вони будуть працювати тільки в тому випадку, якщо ви повністю чесні зі своїми підписниками і ведете себе дуже щиро. Люди хочуть це відчувати, коли заглядають у ваше життя. Мені подобається ділитись з людьми своїм світом» - поділилась Кім.

Схоже, що у найближчий час Кардашьян не збирається покидати простори інтернету і її книга «Егоїстична» (Selfish) отримає продовження і можливо стане багатотомним виданням.

Піксельна Кім Кардашьян (фото)

Піксельна Кім Кардашьян (фото)

Піксельна Кім Кардашьян (фото)

Піксельна Кім Кардашьян (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...