Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Леа Сейду у моднму глянці (фото)

Леа Сейду у моднму глянці (фото)

 12-03-2015, 22:00       o_sem       906     
Леа Сейду у моднму глянці (фото)


Відома акторка Леа Сейду стане обличчям нового випуску журналу Loaded. Фотосесія для видання вийшла дуже стильною і злегка агресивною. Леа постала у образі рокової жінки, чарівливої звабниці і витонченої красуні, які, варто зазначити, їй дуже пасують.

Нагадаємо, що двадцяти дев’ятирічна акторка наразі працює над створенням двадцять четвертої стрічки франшизи фільмів про шпигуна Джеймса Бонда, яка отримала назву «007:Спектр». Видання, у коментарях до фотографій, відверто називає її найсексуальнішою «дівчиною Бонда» з поміж усіх її попередниць.

Проте, нагадаємо, що в одному зі своїх останніх інтерв’ю Леа сама розповідала, що її персонаж не можна назвати «дівчиною Бонда» у класичному розумінні. До речі, Сейду виконуватиме роль доктора Меделін Суонн. Компанію їй у категорії «майже дівчини Бонда» складе ще одна надзвичайно красива жінка Моніка Белуччі, у ролі Лучії Скьярри.

А останньою претенденткою на звання супутниці Бонда стаж мексиканська акторка Стефані Сігман, яка перетвориться на жінку на ім’я Естрелла. Нічого крім імені і виконавиці ролі щодо цього персонажа більше не відомо. Але стає очевидним, що саме вона і стане тією класичною роковою красунею у фільмі. Відверто кажучи, ми згодні з редакцією журналу Loaded і вважаємо, що Сейду впоралась би з цією роллю якомога краще і ми б були раді, якщо б вона дісталась саме їй. Аби погодитися з нами достатньо лише одного разу глянути на ці світлини з фотосесієї.

Леа Сейду у моднму глянці (фото)

Леа Сейду у моднму глянці (фото)

Леа Сейду у моднму глянці (фото)

Леа Сейду у моднму глянці (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...