Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Олівія Уайлд на обкладинці Shape (фото)

Олівія Уайлд на обкладинці Shape (фото)

 2-04-2015, 21:00       o_sem       1612     
Олівія Уайлд  на обкладинці Shape (фото)


Красуня-акторка Олівія Уайлд декілька років тому була визнана однією з найсексуальніших жінок світу. Але тепер вона, тверезо оцінюючи свою форму, не претендує на це звання. Справа у тому, що у минулому році тридцяти однорічна акторка стала мамою. Хоча на сторінках нового випуску Shape вона з1явилась у чудовому вигляді:

«Мій зовнішній вигляд не ідеальний. Насправді, я найбільш в’яла і млява, ніж у всі попередні роки. Мої фотографії у журналі були створенні з ціллю виділити мої кращі сторони. Правда у тому, що я –мати і виглядаю відповідно».

Як бачите, Олівія не занадто переймається тим, що вагітність «вкрала» в неї красу і підтягнуту шкіру. Вона неодноразово розповідала, яке це щастя для неї мати синочка і тому такі жертви здаються їй цілком допустимим. Та це не означає, що вона не збирається підтримувати тонус тіла. Вона продовжує займатись спортом, а серед усіх видів навантаження віддає перевагу танцям.

«Звісно, що багато хто досі з острахом пригадує часи коли в дитинстві їх водили до гуртків балету, але танці не повинні викликати у вас жах. Навпаки, як на мене, це найбільш веселий спосіб згаяти трохи часу, а до того ж ще й покращити свою фізичну форму. Що я хочу сказати усім жінкам: вийди з дому на тренування – це вже серйозне досягнення. Якщо ви зібрались іти на тренування, то це ваша справа і тільки ваша, не вашого чоловіка, не вашої матері, ворогів, сусідів, блогерів, та інших – тільки ваша.»

Олівія Уайлд  на обкладинці Shape (фото)

Олівія Уайлд  на обкладинці Shape (фото)

Олівія Уайлд  на обкладинці Shape (фото)

Олівія Уайлд  на обкладинці Shape (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...