Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

Люпіта Ніонго для Harper`s Bazaar

 8-04-2015, 17:51       o_sem       973     
Люпіта Ніонго для Harper`s Bazaar


Красуня Люпіта Ніонго прикрасить своєю чарівною усмішкою новий номер модного журналу Harper`s Bazaar. Фотосесія для журналу вийшла надзвичайно весняна – квітучі дерева, стильні сукні нового сезону і промениста акторка.

У інтерв’ю акторки журналісти знову нагадали нам про оскароносну роль Люпіти у фільмі «Дванадцять років рабства». Після виходу фільму акторка буквально прокинулася знаменитою і дуже довго не могла оговтатись від знаменитості. Сама Люпіта неодноразово про це розповідала, та вона була впевнена, що це лише тимчасове:

«Мені здавалося, що після церемонії «Оскар» все завершиться. Я думала пройде церемонія і все раптово повернеться на свої місця, а я просто прокинусь у своїй квартирі» - розповіла акторка.

Але, на щастя, все не закінчилось просто так. Люпіта наразі дуже запитана акторка, вона постійно отримає пропозиції від різних режисерів. А також вона стала визнаною іконою стилю і краси – модні видання «встають в чергу» до неї аби створити фотосесію, а дизайнери вмовляють ати обличчям власних колекцій.

А ми вже чекаємо на вихід нового фільму Люпіти «Зоряні війни» в якому вона зіграла у оточенні таких акторів як Харрісон Форд, Оскар Айзек і Керрі Фішер. І хто знає, можливо, «казка Оскара» знову повториться для Люпіти вже у найближчому майбутньому.

Люпіта Ніонго для Harper`s Bazaar

Люпіта Ніонго для Harper`s Bazaar

Люпіта Ніонго для Harper`s Bazaar

Люпіта Ніонго для Harper`s Bazaar
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...