Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ювілейний Cosmopolitan з Мадонною

Ювілейний Cosmopolitan з Мадонною

 8-04-2015, 00:02       o_sem       624     
Ювілейний Cosmopolitan з Мадонною


Чи можете ви собі уявити, що всесвітньо відомий Cosmopolitan цього року відзначає свій перший серйозний ювілей – п’ятдесятиріччя. Почесну місію стати головною героїнею ювілейного випуску Cosmo вирішили доручити надзвичайно важливій персоні, яка встигла заслужити таку честь, - співачці Мадонні. Коли вийшов перший номер Cosmopolitan, їй було всього лише шість рочків. Цікаво також зазначити, що саме Мадонна стала обличчям випуску до двадцяти п’ятиріччя журналу.

Фотосесія для видання була зроблена у стилі «домінатрікс», який останнім часом полюбила співачка. Відверті пози, спідня білизна і томні погляди – така Мадонна увійде в історію Cosmo.

У інтерв’ю ж співачка розповіла зокрема про рівноправ’я статей. Виявилось, що, на думку Мадонни, у світі мало що змінилось у цій площині за останні двадцять-тридцять років.

«Не варто вірити, що багато чого змінилось у нашому світі – особливо для жінок. Ми як і раніше живемо у суспільстві сексистів, яке намагається приводити нас всіх під загальні рамки. З самого початку кар’єри я зустрічала людей, які вибудовували переді мною різноманітні перепони тільки через те, що вони вважали, що так сексуально не можна себе поводити, не можна використовувати сексуальні, інтимні, чуттєві теми у своїй творчості і при цьому залишатись інтелігентною людиною. Для мене ця боротьба ще не завершена і щось мені підказує, що вона не завершиться ніколи».

Ювілейний Cosmopolitan з Мадонною
Ювілейний Cosmopolitan з Мадонною
Ювілейний Cosmopolitan з Мадонною
Ювілейний Cosmopolitan з Мадонною
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...