Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

Софія Вергара у Vanity Fair

 13-04-2015, 12:14       o_sem       857     
Софія Вергара у Vanity Fair


Красуня акторка Софія Вергара з’явиться на сторінках травневого номеру Vanity Fair. У фотосесії для видання вона не соромлячись постала у доволі відвертих образах, які підкреслювали всі її принади. Варто зазначити, що Софію важко назвати дуже сором’язливою дівчиною. За власним визнанням, початком кар’єри вона завдячую саме своєму видатному бюсту. Проте, саме бюст їй приносить багато проблем, про що вона і розповіла виданню у інтерв’ю:

«Розумієте, у мене справді доволі великі груди. І це не завжди дуже добре, повірте. Все своє життя придбання бюстгалтеру для мене була величезною проблемою, та навіть справжнім кошмаром. Переїхавши до Лос-Анджелессу я все ж таки знайшла магазини, де мені можуть допомогти – ті, що продають білизну для стриптизерш. Ну ви розумієте, танцівниці, худенькі і з величезними грудьми. Іноді я б навіть хотіла щоб у мене була силіконові груди. Вони краще «тримають форму» і з ними у певному сенсі зручніше».

Ну і звісно, її форми стають проблемою при виборі вечірніх суконь для червоних доріжок. Неодноразово модні критики нарікали на те, що Софія постійно обирає один і той же фасон суконь на всі події і це вже трохи набридло. Звісно, Софія теж бачила ці відгуки і на них хоче відповісти так:

«А що, чорт забирай, я маю одягати? У мене є причини через які я люблю певний силует. Може ці критики щось порадять мені новенького?».

Тож тепер чекаємо реакції модних дизайнерів на такий випад акторки. А поки що просто насолоджуємося її новою фотосесією.

Софія Вергара у Vanity Fair
Софія Вергара у Vanity Fair
Софія Вергара у Vanity Fair
Софія Вергара у Vanity Fair
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...