Шановна і улюблена мільйонами Кейт Уінслет стала героїнею листопадового випуску Esquire. В інтерв'ю журналу зірка, відзначила цього року 40, розповіла про відчуття віку, гонорарах і складнощі підтримки себе у формі.
"Мені подобаються мої руки, люблю дивитися як просвічуються вени на зап'ястях. Ці руки любили і втрачали, вони працювали, вони доторкалися до мільйона людей і місць, вони пройшли через все це зі мною", передає glamurchik.org з посиланням на http://www.plin.ru/. "Моє життя відбилася на моїх руках набагато більше ніж на обличчі ", - розповіла актриса.
"Усі вважають, що я стала нечувано багата після ролі в "Титаніку", але це абсолютно не так. Мені було всього 19 років і мене не стали впізнавати частіше", - зазначила Кейт Уінслет.
"Люблю відчувати себе здоровою і сильною. Той факт, що мені виповнилося 40, абсолютно не означає, що я розслаблюсь і перетворюся в щось незрозуміле. Коли у вас троє дітей, ви повинні працювати ще більше, щоб ваше тіло виглядало добре. Я ніколи не була тією людиною, якій це діставалося легко ", - відверто розповіла актриса.