Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кінець епохи: Памела Андерсон на останній "оголеній" обкладинці Playboy

Кінець епохи: Памела Андерсон на останній "оголеній" обкладинці Playboy

 4-12-2015, 20:30       Marianna_777       1180     
Якихось півтора місяці тому ми дізналися про те, що легендарний чоловічий журнал Playboy чекає редизайн, в результаті якого видання в своїй друкованій версії відмовиться від публікації повністю оголених жінок. Тим не менш, на сторінках глянцю залишаться фотографії дівчат в провокаційних позах і мінімумі білизни. Однак, перш ніж постати перед читачами в новій якості, журнал святкує "кінець епохи" останньої "оголеною" обкладинкою, героїнею якої була обрана Памела Андерсон. Передає glamurchik.org з посиланням на spletnik.ru

Кінець епохи: Памела Андерсон на останній "оголеній" обкладинці Playboy

Новою відвертою зйомкою в Playboy, автором якої виступила Еллен фон Унверт, 48-річна модель і актриса символічно відсвяткувала своє одужання (нагадаємо, останні 13 років Памела присвятила боротьбі з гепатитом С). "Ікона оголення" не залишила свою участь в провокаційному проекті без коментаря:

Кінець епохи: Памела Андерсон на останній "оголеній" обкладинці Playboy

Мені подзвонили від Х'ю Хефнера і сказали: "Нам не потрібен ніхто, крім вас. Чи не хотіли б ви знятися для останньої обкладинки Playboy в його старому форматі?" Моєю першою реакцією було: "Що? Ви серйозно?" Але потім я подумала, що це, напевно, все-таки буде здорово".

Нагадаємо, що, за словами представника Playboy, після редизайну щомісячник стане більш сучасним, а його ілюстрації будуть відповідати рейтингом PG-13, що означає, що видання не рекомендовано дітям до 13 років.

"Ми боролися за публікацію відвертих фотографій і перемогли. Тепер будь-яке мислиме зображення сексуального характеру можна абсолютно безкоштовно знайти за пару кліків", - прокоментував новину виконавчий директор Playboy Скотт Фландерс.

Кінець епохи: Памела Андерсон на останній "оголеній" обкладинці Playboy

Дійсно, купувати журнал заради відвертих фото вже не має сенсу - тепер такими кадрами повні соціальні мережі. Памела поділяє цю думку:

"Важко конкурувати з інтернетом, де дівчата щодня викладають Селфі в одній білизні, а то й без нього. Образ простий сусідської дівчата більше не актуальний, адже тепер, гортаючи її фото в сецсетях, ми можемо досконально вивчити все, що у неї під сорочкою. Ніякої таємниці оголеного тіла більше немає, як немає і невинного чарівності, яке було в дівчатах перш".

Кінець епохи: Памела Андерсон на останній "оголеній" обкладинці Playboy

Погоджуючись на відверту зйомку, Памела Андерсон, само собою, була стурбована можливою реакцією своїх синів:

"Їх не раз дражнили і висміювали через мої зйомок. Їм навіть доводилося битися, відстоюючи честь своєї мами. Але коли я запитала старшого сина (19-річного Брендона - прим.ред.), Чи не проти він, якщо я з'являюся на цій обкладинці, він підтримав мене".

"Я повідомила, що Хеф запросив мене знятися для останньої обкладинки Playboy, і він без зволікання відповів: "Мама, ти повинна зробити це. Ми виросли, нам більше нема чого соромитися, тому що, якщо чесно, те, що ти робиш, круто".

"Після я порадилася з Діланом (17-річний син Памели Андерсон - прим.ред.)".

"Він також відповів, що я повинна зробити це. Він був дуже радий за мене! Та й я теж була щаслива!"


Кінець епохи: Памела Андерсон на останній "оголеній" обкладинці Playboy

Дійсно, для самої Памели було великою честю отримати настільки приємне пропозицію:

"Хеф такий милий! Він - дуже важлива частина мого життя. Цікаво, що протягом останнього року мене без кінця запитували: "Ти коли-небудь знову з'явишся в Playboy?" А я завжди відповідала, що сама вже точно не попрошусь. Тому, коли Хеф запросив мене взяти участь у зйомці, я не могла чинити опір".

Само собою, сьогодні з подібними проектами Памела справляється не так легко, як пару десятків років тому:

Протягом декількох років я серйозно переживала. Я більше не відчувала себе впевнено, адже всі ми старіємо. І одного разу навіть подумала: "Чорт візьми! Як же я сумую за тими золотим днинкам, коли я позувала для Playboy!"

Втім, дещо не змінилося:

"Я ніколи не дивлюся після зйомки на свої фотографії. Мій друг - фотограф Девід Лашапель - навіть каже, що я єдина, кому процес зйомки подобається куди більше, ніж результат, і хто ніколи не цікавиться своїми знімками".

Що ж, якщо свої нові знімки в Playboy Памела Андерсон побачити не квапиться, то ми - навпаки! Не проспіть кінець епохи - останній номер Playboy в старому форматі - січень-лютий 2016 - надійде в продаж 11 грудня.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...