Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Анна Сєдокова опублікувала фото з коханим

Анна Сєдокова опублікувала фото з коханим

 6-01-2016, 10:00       Marianna_777       1702     
Співачка Анна Седокова на ці січневі дні выдправилась за океан, в Америку, де живуть дві її дочки Аліна і Моніка. Компанію Ганні склав її коханий, танцюрист і хореограф Сергій Гуман, з яким вони нещодавно возз'єдналися після розставання. Передає glamurchik.org з посиланням на starhit.ru

Анна Сєдокова опублікувала фото з коханим

Судячи з усього, пара переживає зараз новий виток відносин, закохані насолоджуються поверненим щастям і гармонією. Причому, в ці відносини включені і дочки Анни Седокової. Анна, Сергій, Аліна і Моніка відмінно проводять час на канікулах, гуляючи в парках і відвідуючи кафе. І в тих, хто спостерігає за цією компанією з боку, цілком може скластися враження, що перед ними дружне сімейство - мама, тато і двоє чарівних доньок. Принаймні, ті знімки, що напередодні опублікувала в мікроблозі Анна Седокова, демонструють, що всім чотирьом дуже добре разом. Самої Ганни на фотографіях немає, але очевидно, що вона знаходиться за кадром, щоб відобразити ці моменти повного і майже сімейного щастя. На знімках Сергій Гуман зображений з дочками своєї коханої, з якими, судячи з усього, він дуже дружний. «Все, що їм потрібно, це тільки любов», - цитує відому пісню «Бітлз» зірка, супроводжуючи коментарем один з знімків.

Анна Сєдокова опублікувала фото з коханим

Не знаючи, як ще проілюструвати, що вона знаходиться просто в ейфорії від того, що відбувається в даний момент, Ганна додає хештег # Пампарампам. Побачивши ці докази щастя своєї улюбленої співачки, шанувальники Анни Сєдокової пишуть у коментарях, що дуже раді за неї. Багато хто з них прекрасно пам'ятають, яким болючим для зірки було розставання з Сергієм Гуманом «У мене немов відрізали частину тіла», - ще зовсім недавно визнавалася співачка.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...