Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Клайв Оуен у новому випуску GQ

Клайв Оуен у новому випуску GQ

 7-10-2014, 23:11       o_sem       1134     
Клайв Оуен у новому випуску GQ


Журнал, який вже встиг стати легендарним - GQ, у якості головного героя листопада запросив на свої сторінки відомого і запитаного актора Клайва Оуена. Сорока дев’ятирічний актор прийняв участь у суто чоловічій фотосесії. Він постає перед читачами у стильних, проте, надзвичайно чоловічних образах. Навіть вік не може стати йому на заваді – він все так же у відмінній формі, і він продовжує розбивати одне жіноче серце за іншим, лише одним своїм поглядом.

Крім фотосесії, Клайв дав розгорнуте інтерв’ю виданню GQ, у якому розповів багато доволі відвертих речей, які, напевно, бажала б почути кожна його фанатка. Найкраща новина – це те, що голлівудський красунчик не збирається полишати знімального майданчика. Він впевнений, що зніматись у фільмах – це найкраще заняття у житті. І кожна нова роль лише додає йому в цьому впевненості. Тож, за його ж словами, доки він зможе грати, він буде це робити.

Також, Оуен особливо відмітив, що справжній актор має бути «голодним», тобто не гнатися за високим гонораром, чи покращенням фінансового стану. Він має грати для того, щоб фільм ставав кращим, а інакше, навіщо взагалі займатись акторством?

Крім того, Клайв розповів і про своє ставлення до життя та смерті. Такі і, навіть, більш відверті зізнання чекають на вас уже у листопаді, тож, дочекайтеся й обов’язково дізнаєтесь ще більше інформації про свого кумира і просто про цікаву особистість Клайва Оуена.

Клайв Оуен у новому випуску GQ

Клайв Оуен у новому випуску GQ

Клайв Оуен у новому випуску GQ

Клайв Оуен у новому випуску GQ
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...