Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

Ашер для «Billboard» (фото)

 30-10-2014, 21:30       o_sem       890     
Ашер для «Billboard» (фото)


Відомий співак Ашер з’явиться на обкладинці нового листопадового журналу «Billboard». На ній він у образі короля сучасної музики зі справжньою короною на голові. Варто зазначити, що фотосесія вийшла дійсно королівською. Кожен кадр просякнутий розкішшю і красою. Зовсім не дивно, що Ашер виглядає надзвичайно органічно на кожному кадрі.

Крім чудової фотосесії, співак ще й відповів на декілька запитань від журналістів видання. Зокрема, Ашер розповів про свої відносини з Джастіном Бібером. Нагадаємо, що саме Ашер допоміг тоді ще мало відомому, проте, надзвичайно талановитому молодому співаку потрапити до світу шоу-бізнесу. Він і досі залишається його наставником. Проте, Ашер сказав, що не схвалює всі вчинки Джастіна. Але, не дивлячись ні на що, намагається його підтримувати і допомагати у всьому. Його відносини з Бібером вже давно трансформувались із просто ділових у дружні. Наразі, він розуміє, що любить цього хлопця, неначе свого сина.

Крім того, співак розказав про те, чому презентація його нового альбому трохи затримується. Виявляється, Ашер ще не встиг вкласти у нього все, що хотів би. А віддавати своїм фанатам «сирий», не до кінця підготований альбом – це не у його правилах. Ашер завжди намагається досягти ідеалу, і йому це, іноді, навіть вдається. Тож, почекаємо ще трохи і почуємо вже справжній стовідсотково якісний альбом співака у найближчому майбутньому.

Ашер для «Billboard» (фото)

Ашер для «Billboard» (фото)

Ашер для «Billboard» (фото)

Ашер для «Billboard» (фото)

Ашер для «Billboard» (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...