Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

Лісовий «Vogue»-Італія (фото)

 31-10-2014, 19:00       o_sem       909     
Лісовий «Vogue»-Італія (фото)


Всесвітньовідомий журнал «Vogue» і особливо його Італійський філіал, славляться своїм оригінальним і не стандартним підходом до оформлення випусків. Яких тільки дивних номерів не випускав «Vogue». І номер за жовтень 2014 не став прикрим виключенням. Натхненна, яскрава і різнобарвна зйомка з залученням надзвичайних речей від бренду Dolce&Gabbana – ось що побачили модники і модниці, купуючи культовий журнал. Тяжко навіть уявити, що придумають для наступного номеру «Vogue»-Італія.

Цього разу головною темою номера став казковий ліс. Кожний зі знімків розповідає свою історію. Ось чарівна модель відпочиває на старенькому пні, а ось рубає дрова, напевно, щоб обігріти свій казковий будиночок, а ось вона в хащах дикого лісу – напевно, шукає чарівну руту.

Варто зазначити, що осінньо-зимова колекція Dolce&Gabbana дуже різнобарвна і виглядає у чарівному лісі доволі органічно. Сукні вільного покрою з яскравими квітковими принтами, теплі светри з лисами і гусями-лебедями, що, ніби, щойно зійшли із обкладинок дитячих казок – створені спеціально для дівчат, які живуть у своїх власних модних казках. Таким чином, не дивлячись на те, що жовтень вже доволі холодний місяць, «Vogue»-Італія вийшов по-домашньому теплим і затишним.

Лісовий «Vogue»-Італія (фото)

Лісовий «Vogue»-Італія (фото)

Лісовий «Vogue»-Італія (фото)

Лісовий «Vogue»-Італія (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...