Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

Ема Уотсон для Elle UK (фото)

 1-11-2014, 21:00       o_sem       1222     
Ема Уотсон для Elle UK (фото)


Відома акторка Ема Уотсон стала героїнею нового спеціального випуску Elle UK, який повністю присвятили проблемам фемінізму. Нагадаємо, що Ема не тільки знаменита акторка, вона ще й являється активісткою, яка бореться за права жінок у сучасному світі. Не так давно, вона виступила у підтримку кампанії «He For She» у рамках ООН з запальною і чуттєвою промовою, яка не залишила байдужим жодного слухача.

Ема розповіла про свій виступ, про ранню популярність, про підтримку рідних і, загалом, про свою життєву позицію.

Виявилося, що відома акторка, яка постійно публічна і завжди «на виду» нервувала перед виступом в ООН. Ема побоювалася, що присутні на офіційному обіді, у рамках якого вона виступала, «з’їдять її разом із поданими стравами». Проте, як ми всі пам’ятаємо, виступ був надзвичайно успішним.

До активної громадської позиції і роботи над суспільно-корисними проектами її підштовхнула саме рання популярність. Акторці було важко справлятися з тим, що до її персони раптово з’явилася така цікавість. Проте, їй вдалося переключити свою увагу на вивчення питання фемінізму.

Крім того, акторка зазначила, що підтримка батьків була надзвичайно важливою для неї, як у дитинстві, так і зараз, і вона дуже вдячна своїй сім’ї за те, що вони завжди вірили у неї.

Ема Уотсон для Elle UK (фото)

Ема Уотсон для Elle UK (фото)

Ема Уотсон для Elle UK (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...