Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кері Малліган для Harper`s Bazaar (фото)

Кері Малліган для Harper`s Bazaar (фото)

 7-11-2014, 21:30       o_sem       933     
Кері Малліган для Harper`s Bazaar (фото)


Акторка, яка стала відомою завдяки стрічці Великий Гетсбі, Кері Малліган, з’явиться на обкладинці грудневого номеру Harper’s Bazaar. Крім обкладинки і фотосесії, всередині випуску всіх прихильників Кері чекає розгорнуте інтерв’ю зірки, невеличкі частинки якого, вже потрапили до Інтернету.

Зокрема, акторка розповіла, що під час своєї роботи, вона приділяє дуже мало часу на розваги. Особливо гостро це відчувалося, коли вона грала у театрі. У ті дні, коли у Кері були спектаклі, вона майже не ходила на вечірки, не зустрічалася з друзями, і не ходила на побачення. І справа не у нестачі часу. Просто, на її думку, гра в театрі – це надзвичайно відповідально, і витрачати час на такі дурниці, як розваги – це нехлюйство.

Також, Малліган розповіла, що доволі гостро реагує на всі статті, які виходять про неї. Вона може дуже засмутитися і, навіть, розплакатися через якусь статтю у журналі. Тож, Кері намагається менше читати «жовту» пресу і не засмучуватися зайвий раз.

Також у новому номері Harper’s Bazaar ви зможете прочитати про те, як проходило дорослішання і становлення майбутньої акторки, як вона відноситься до оголення у кіно і відвертих вбрань на червоних доріжках, і ще багато чого цікавого з життя і творчості Кері Малліган.

Кері Малліган для Harper`s Bazaar (фото)

Кері Малліган для Harper`s Bazaar (фото)

Кері Малліган для Harper`s Bazaar (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...