Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Нові купальники від Алесандри Амбросіо (фото)

Нові купальники від Алесандри Амбросіо (фото)

 11-11-2014, 19:30       o_sem       2069     
Нові купальники від Алесандри Амбросіо (фото)


Тридцяти трирічна модель Алесандра Амбросіо продовжує розвивати свій власний бренд. Нещодавно в мережі Інтернет з’явилися нові світлини з рекламної кампанії колекції купальників Ale by Alessandra від Алесандри Амброссіо. Лінія, створена власноручно моделлю, включає у себе аж сімдесят п’ять моделей купальників. Домінуючий стиль – бразильська богема і шик Малібу. Природно, що головними деталями стали яскраві кольори, різноманітний декор,багато каміння і сміливі, відверті силуети. Середня вартість купальників складатиме від ста вісімдесяти доларів до двохсот сорока.

Сама модель зізналася, що надзвичайно важливу роль, при створенні купальників, зіграли її бразильські корені:

«Я народилася у Бразилії, тому багато часу проводила на пляжі з самого малку. Природно, що я вирішила збільшити свою власну колекцію одягу по лінії купальників. Жителі Бразилії відносяться до вибору купальників сміливіше, аніж усі інші. Тому, в колекції можна побачити вирізи як у бразильському стилі, так і в американському».

Крім того, Алессандра зазначила, що у будь-якому купальнику найголовніше – зручність. Саме тому, всі купальники, які вийдуть у Ale by Alessandra, виготовлені з найзручніших гіпоалергених тканин, а також мають велике різноманіття форм, щоб будь-яка жінка змогла підібрати щось надзвичайно зручне саме для себе.

Нові купальники від Алесандри Амбросіо (фото)

Нові купальники від Алесандри Амбросіо (фото)

Нові купальники від Алесандри Амбросіо (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...