Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Тейлор Свіфт у новому Wonderland (фото)

Тейлор Свіфт у новому Wonderland (фото)

 14-11-2014, 22:00       o_sem       1172     
Тейлор Свіфт у новому Wonderland (фото)


Тейлор Свіфт продовжує бути у центрі уваги. Важко знайти журнал, для якого співачка не позувала і не давала інтерв’ю. Якось, зірка сама сказала, що популярність – це дуже крихка річ. Її доволі важко завоювати і надзвичайно легко втратити, якщо постійно не підтримувати інтерес публіки. Схоже, молода і перспективна Тейлор, пам’ятає про це правило, і постійно дає можливість своїм фанатам говорити про неї.

Так, вона стане головною героїнею грудневого номеру Wonderland Magazine. Для глянцю вона постала у доволі незвичному для себе образі – світла шкіра співачки була повністю вкрита автозасмагою, форма брів дуже нагадувала відомі брови Кари Делевінь, а від улюбленої червоної помади Тейлор, не залишилося й сліду. Таким чином, вона перевтілювалася у модні образи двадцятого сторіччя. Чесно кажучи, з першого погляду у такому вигляді, впізнати співачку доволі складно.

Виданню Тейлор вкотре розповіла про своє особисте життя, а точніше, про повну його відсутність. Як вважає співачка, їй важко навіть уявити, що свою незалежність вона буде применшувати заради якогось чоловіка.

Крім того, Тейлор багато говорила про свій новий альбом «1989». Його звучання доволі сильно відрізняється від традиційного для Свіфт. Співачка вважає, що це пов’язано з модернізацією її власних музичних смаків.

Тейлор Свіфт у новому Wonderland (фото)

Тейлор Свіфт у новому Wonderland (фото)

Тейлор Свіфт у новому Wonderland (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...