Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кім Кардашьян на обкладинці Elle (фото)

Кім Кардашьян на обкладинці Elle (фото)

 27-11-2014, 22:00       o_sem       1973     
Кім Кардашьян на обкладинці Elle (фото)


Нещодавно, у продаж потрапив журнал Paper Magazine, головною героїнею якого стала відома фешн-діва Кім Кардашьян. Родзинкою номеру стала пікантність фото – Кардашьян з’явилася повністю оголеною у доволі відвертих позах. Суспільство доволі неоднозначно поставилося до її вчинку, а суперечки щодо цієї фотосесії точаться й досі. Схоже, що Кім вирішила поки що більш не шокувати публіку, і цього разу з’явилася на обкладинці журналу Elle повністю одягненою.

Вона постала у образах від таких знаменитих марок як Balmain, Burberry і Balenciaga. Автором фотосесії став добре відомий фотограф і режисер Жан-Баптіст Мондіно, який прославився своєю співпрацею з Calvin Klein i Dior.

Крім надзвичайно стильної фотосесії, головний редактор Elle вирішила додати ще декілька речень про головну героїню цього номеру. Вона впевнена, що Кім Кардашьян – унікальна жінка. Вона побудувала свою бізнес-кар’єру на своїх пишних, не стандартних для сучасного світу моди, формах. І це дало їй не тільки можливість дуже добре заробляти, а і пропагувати любов до пишних форм, любов до свого тіла, такого яке воно є. Як зазначила Лорен Кенді, вона зробила надзвичайно багато для підняття самооцінки жінок по усьому світові.

Кім Кардашьян на обкладинці Elle (фото)

Кім Кардашьян на обкладинці Elle (фото)

Кім Кардашьян на обкладинці Elle (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...