Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Фотосесія Кейт Бланшет спеціально для Porter

Фотосесія Кейт Бланшет спеціально для Porter

 29-11-2014, 22:30       o_sem       1450     
Фотосесія Кейт Бланшет спеціально для Porter


Ми вже доволі давно не чули ніяких новин шоу бізнесу від акторки Кейт Бланшет, тому всі прихильники дуже зраділи новині, що саме вона стане головною героїнею нового номеру Porter. Фотосесія вийшла легкою і повітряною не тільки завдяки образам, які для неї підібрали стилісти, а й завдяки майстерності акторки. Здавалося, що це не звичайна жінка, а чарівна фея, яка от-от змахне крилами і злетить.

А у своєму інтерв’ю Кейт розповіла про свій переїзд, ставлення до «жовтої» преси, про відносини між людьми і про Ему Уотстон.

На питання про переїзд у Сідней, акторка сказала, що її родина цілком звичайна – троє дітей і чоловік, який не має ніякого стосунку до кінематографу. Тож, їм заважає надмірна увага, яку приділяє їм місцева преса по усьому світові. Тож, вони вирішили поїхати у гарне і сучасне місто, в якому нікому немає до них ніякого діла. Там вони почувають себе у спокої та безпеці.

Крім того, акторка розповіла, що не дивлячись ні на що, в її житті завжди знаходилися люди, які намагалися її за щось критикувати. На даний момент, на неї постійно ллється шквал критики щодо виховання її дітей. Деякі журналісти впевнені, що зірка замало уваги приділяє своїм дітям. Проте, Кейт вже давно зрозуміла, що звертати увагу на подібні

Фотосесія Кейт Бланшет спеціально для Porter

Фотосесія Кейт Бланшет спеціально для Porter
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...