Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Дженіфер Лопес на сторінках глянцю (фото)

Дженіфер Лопес на сторінках глянцю (фото)

 5-12-2014, 21:00       o_sem       1282     
Дженіфер Лопес на сторінках глянцю (фото)


Відома акторка і співачка Дженіфер Лопес з’явиться у новому випуску журналу Harper’s Bazaar. Вона прикрасить собою сторінки журналу, а також його обкладинку.

Фотосесія для видання вийшла яскравою та насиченою. Крім того, не дивлячись на те, що останнім часом, Дженіфер полюбляє з’являтися на публіці у максимально відвертих вбраннях і демонструвати всім свої принади, на її знімках, цього разу, майже немає тієї відвертості та вульгарності. А інтерв’ю виданню було присвячено доволі особистим, проте, не скандальним речам. В основному, Лопес розповідала про свою сім’ю і про свої життєві уроки.

Виявляється, що не дивлячись ні на яку завантаженість на роботі, на разючу затребуваність на сцені, вона намагається кожного вечора вечеряти зі своїми дітьми. Це традиція їхнього дому, яку Дженіфер ревно береже. Як запевняє сама співачка, робота мами – одна із найважчих робот у світі. Це надзвичайно важко і відповідально. Проте, батьківство приносить і найбільші дивіденди, адже «вкладаючи» у своїх власних чад, ти з часом, отримаєш значно більше любові, ласки і турботи.

Крім того, Лопес поділилася найважливішим, на її думку, уроком, яке дало їй життя: «Головне бути товстошкірою». Що мала на увазі зірка, говорячи таким чином, кожен із нас зрозуміє по-своєму і зробить відповідні висновки.

Дженіфер Лопес на сторінках глянцю (фото)

Дженіфер Лопес на сторінках глянцю (фото)

Дженіфер Лопес на сторінках глянцю (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...