Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Різ Уізерспун впевнена, що у ній помиляються

Різ Уізерспун впевнена, що у ній помиляються

 10-12-2014, 19:00       o_sem       937     
Різ Уізерспун впевнена, що у ній помиляються


За думкою багатьох кіно-експертів, для будь-якого актора найгіршим є застрягнути у рамках одного образу. Тобто, коли і глядач, і режисери сприймають актора як виконавця лише однотипних, монотонних ролей. Тоді актор втрачає здатність розвиватися. У таку халепу втрапила Різ Уізерспун. Не дивлячись на те, що за її плечима багаж із кількох десятків ролей, всі вони доволі одноманітні. На одному зі своїх минулих інтерв’ю, Різ розповіла, що, наразі, її сприймають виключно як виконавицю ролей «милих дівчат» у комедіях.

На її думку, всі, хто так вважають надзвичайно помиляються. Більше того, вони значно недооцінюють її акторський потенціал.

І саме щоб довести це, вона і вирішила спробувати себе у зовсім іншому амплуа, діаметрально протилежному «милій білявці». Саме такою роллю має стати її нова кіно-робота у драмі «Дика», що вже вийшла у прокат. Там Різ постала у доволі «жорсткому» образі: вона лається, вживає наркотики і алкоголь.

Що ж, тепер і ми з вами зможемо оцінити акторську майстерність Різ Уізерспун. Можливо, вона, все ж таки, зможе довести не тільки собі, а й широкій аудиторії глядачів, що вона здатна на справжні перевтілення і заслуговує більш цікавих ролей.

Різ Уізерспун впевнена, що у ній помиляються

Різ Уізерспун впевнена, що у ній помиляються
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...