Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кріс Браун став самотнім

Кріс Браун став самотнім

 10-12-2014, 21:30       o_sem       1003     
Кріс Браун став самотнім


Зірки не перестають нас дивувати, для чого вони кожного разу вигадують все нові засоби. Проте, крім їхньої творчості, приводом для гучної новини може стати і їхнє особисте життя.

Так, відомий співак Кріс Браун вже давно запам’ятався публіці не тільки своїми композиціями, а й своїми стосунками. Зокрема, декілька років тому, прогримів гучний скандал, коли Кріс підняв руку на свою тодішню кохану, не менш відому виконавицю, Ріану.

Тепер же він знову змусив всі засоби масової інформації говорити про нього із-за розриву стосунків. Проте, цього разу він менш драматичний.

У Лос-Анджелесі, під час великого концерту Cali Cristmas, в якому прийняли участь велика кількість музикантів, зокрема і Кріс, він вирішив спитати у наповненого залу чи є серед глядачок вільні дівчата. А потім, після паузи, прокоментував це питання таким чином: «Що ж, питаю, тому що я відтепер також вільний!» Більше поки що не з’являлося ніяких інших заяв ні від репера, ні від його, тепер вже колишньої, дівчини - Каруш Трен. Зокрема, також не відома причина розставання.

Наступного ж дня Кріс опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі знімок із сестрами Дженнер – Кайлі та Кендал. Тож, одразу поповзли чутки щодо його стосунків з останньою.

Кріс Браун став самотнім

Кріс Браун став самотнім

Кріс Браун став самотнім
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...